Target spadkowy na GOLD

0 84

Poniższy wykres przedstawia notowania złota na interwale 4-godzinowym. Pozwala to zaprezentować dynamikę kursu na przestrzeni ostatnich kilku tygodni. W tym czasie rynek ukształtował zakres wahań o rozpiętości mniej więcej 200 dolarów.

Lewa strona wykresu rozpoczyna się od dołka cenowego po kursie 1760 dolarów za uncję złota. Po tym fakcie na rynku pojawiło się duże zaangażowanie ze strony kupujących. Przez cały grudzień ceny metali szlachetnych poruszały się w trendach wzrostowych.

GOLD H4

Końcówka pierwszego tygodnia stycznia przyniosła dynamiczną wyprzedaż na rynku złota. Notowania wyznaczyły wierzchołek w okolicy 1960 dolarów za uncję i tego samego dnia spadły poniżej okrągłej bariery 1900 USD. Kierunek ten był utrzymywany aż do dzisiejszej sesji, podczas której obserwujemy uspokojenie nastrojów. Choć może lepszym stwierdzeniem byłoby tutaj określenie, że mamy równowagę sił, gdyż zmienność nadal dopisuje. Spadki targetujemy na głębokim mierzeniu wewnętrznym 78,6% fibo po cenie 1805 dolarów za uncję.

START TRADING

or practice on DEMO ACCOUNT

Trading CFDs Involves high risk of loss

Leave A Reply

Your email address will not be published.