Czy to czas na wyprzedaż złota?

0 97

Poniższy wykres przedstawia notowania złota na interwale 1-godzinowym. Pozwala to zaprezentować dynamikę rynkową na przestrzeni ostatnich kilku sesji giełdowych. W tym czasie notowania wyznaczyły zakres wahań o rozpiętości mniej więcej 115 dolarów.

Lewa strona wykresu rozpoczyna się od lokalnego maksimum, które ukształtowane zostało na poziomie cenowym 1965 dolarów za uncję. Po tym fakcie na rynku pojawił się szalony optymizm w związku z komunikatem szczepionkowym. Rynek zaliczył dynamiczne spadki jako, że spadek awersji do ryzyka wpływa na wyprzedaż bezpiecznych aktywów.

Kluczowy moment na Złocie

GOLD H1

Dzisiejsza sesja przynosi kolejne zejście notowań w okolice dolne ograniczenia. Rynek jest blisko wygenerowania sygnału do dalszych spadków, którym powinno być zamknięcie formacji świecowych poniżej zielonej linii trendu.

Naturalnym targetem do dalszej wyprzedaż powinien być listopadowy dołek, który ukształtowany został na poziomie cenowym 1850 dolarów za uncję. Na tą chwilę czekamy na ukształtowanie się świec godzinowych, które potwierdzą lub zanegują scenariusz z wyprzedażą złota.

START TRADING

or practice on DEMO ACCOUNT

Trading CFDs Involves high risk of loss

Leave A Reply

Your email address will not be published.