Jak zarobić na funcie brytyjskim?

0 23

Na poniższym wykresie widzimy falę spadków z czerwca oraz lipcową kontrę ze strony kupujących. Cały zakres wahań zamyka się w przedziale 1,2300 – 1,2880. Dynamika jednego jak i drugiego swingu wygląda podobnie z tym, że lipcowe korekty są dotychczas mniej rozległe.

Dotychczasowe kilka sesji było bardzo pozytywne dla kupujących funta brytyjskiego. Globalnych spadek awersji do ryzyka przyczyniał się też do wyprzedaży amerykańskiego dolara.

GBPUSD H4

Czwartkowy wierzchołek na GBPUSD zbliżył się do poziomu oporu 1,2745. Poziom ten pochodzi z głębokiego mierzenia wewnętrznego 78,6% fibo, a dodatkowo potwierdza go wierzchołek z połowy czerwca.

Mamy również przygotowany scenariusz z korektą spadkową. Jej zasięg określa nam współczynniki Fibonacciego 38,2%, który pokrywa się ze wsparciem z środowej sesji. Z uwagi na interwał 4-godzinowy, scenariusz na Kablu będzie z pewności aktualny podczas poniedziałkowego otwarcia rynków. W piątkowe popołudnie znajdujemy się dokładnie pomiędzy kluczowymi poziomami technicznymi. Przed nami jednak otwarcie w Stanach Zjednoczonych, które może mieć jeszcze dość duży wpływ na kierunek notowań GBPUSD.

START TRADING

or practice on DEMO ACCOUNT

Trading CFDs Involves high risk of loss

Leave A Reply

Your email address will not be published.