Dalsze wzrosty na SP500?

0 24

Początek ubiegłego tygodnia rozpoczął lokalne wzrosty na rynkach akcyjnych. Weekendowy spadek awersji do ryzyka przyczynił się do dość dynamicznych zakupów przez inwestorów w Stanach Zjednoczonych i Europie. Wygenerowany swing wzrostowy osiągnął podczas piątkowej sesji wynik lepszy o 5,5% w porównaniu z poniedziałkowym otwarciem rynków.

Odnosimy się tutaj do psychologicznej bariery 3000 punktów, która została bardzo pewnie wybroniona przez kupujących. Poziom ten warto zapamiętać, ponieważ może stanowić średnioterminowe wsparcie.

SP500 M15

Czekając na otwarcie rynku kasowego w Stanach Zjednoczonych, przypominam scenariusz opartych na schodach cenowych. Indeks SP500 zakończył ubiegły tydzień w okolicy 3130 punktów z tendencją korekcyjną.

Na okrągłym kursie 3100 punktów znajduje się najbliższy poziom wsparcia, który potwierdzony jest przez dołek z ostatniej środy. Lepiej technicznie wygląda jednak strefa ZZB na wysokości mierzenia 50%. Jest to poziom cenowy 3080 punktów i może stanowić silną zaporę popytową w przypadku zejścia notowań w te rejony.

START TRADING

or practice on DEMO ACCOUNT

Trading CFDs Involves high risk of loss

Leave A Reply

Your email address will not be published.