Forex Trading Library
Browsing

Educational Trading Videos

Poniedzialek 15.02.2021

Piątkowe odreagowanie na USDJPY jest kontynuowane na poniedziałkowej sesji azjatyckiej. Wcześniej notowania wybroniły strefę wsparcia na wysokości mierzenia 50%. Ważny opór techniczny testowany jest na parze walutowej EURUSD.
Read More

Orbex: Czwartek 11.02.2021

Najbardziej aktualnym motywem na czwartkowy poranek jest ten na parze walutowej USDJPY. Rynek od wtorkowej sesji testuje kluczowe wsparcie, które nadal może być wybronione przez kupujących. Scenariusz z formacją podwójnego dna zarysowuje…
Read More

Sroda 10.02.2021

Swing wzrostowy na głównej parze walutowej, zbliża się do strefy oporu opartej na głębokim wewnętrznym mierzeniu fibo. Kurs USDJPY osiąga wsparcie na interwale 4-godzinowym.
Read More

środa 09.12.20

Złoto zbliża się do ciekawej strefy technicznej FE100. Początek tygodnia wyraźnie potwierdza zaangażowanie kupujących, a więc środowa sesja może być rozstrzygająca w kontekście analizowanej strefy oporu. Po więcej szczegółów zapraszam do…
Read More

Wtorek 08.12.20

EURUSD oraz GBPUSD dotarły do szerokich stref podażowych. Są to okoliczności, w który potrzebujemy mocniejszego dolara, aby zaksięgować przygotowane schematy korekcyjne. Konsolidacja na DAXie oraz USDJPY nadal trwa.
Read More

piątek 04.12.20

Pierwszy piątek miesiąca to zawsze wydarzenie dla inwestorów. Popołudniowa publikacja z amerykańskiego rynku pracy może nadać to rynkom na kolejne sesje. Przygotowanie pod dzisiejsze odczyty odznacza się wyjątkowo silnym dolarem.
Read More

środa 2.11.20

Amerykański dolar zyskuje na wartości w środowy poranek. Pojawia się więc wyraźna korekta spadkowa na wykresie GBPUSD oraz EURUSD. Notowania Ujka zaczynają po raz kolejny testować kluczowy opór.
Read More

Wtorek 1.12.20

Wtorek rozpoczyna się od kolejnej słabości na rynku amerykańskiego dolara. Beneficjentami takiego układu sił są z pewności euro oraz funt brytyjski. Na Parach walutowych EURUSD oraz GBPUSD obserwujemy dziś wyraźne wzrosty.
Read More

Poniedziałek 30.11.20

Na początku sesji europejskiej widoczna jest słabość japońskiego jena. Zarówno euro oraz dolar wyraźnie zyskują w stosunku do JPY. Kurs złota osiąga z kolei szeroką strefą popytową, gdzie zaczyna konsolidować.
Read More

Piątek 27.11.20

Przed nami specyficzna sesja, gdyż zabraknie kapitału ze Stanów Zjednoczonych. Black Friday wymusza wczesne zamknięcie za oceanem, a więc zmienność z w godzinach popołudniowych będzie systematycznie spadać.
Read More