Niemiecki DAX w konsolidacji

0 66

Poniższy wykres przedstawia notowania niemieckiego indeksu giełdowego DAX. Rynek prezenuję na interwale 1-godzinowy, który pozwala przedstawić dynamikę kursu na przestrzeni ostatnich kilkunastu sesji. W tym czasie rynek ukształtował szeroki przedział wahań, którego zakres objął mniej więcej 1 850 punktó.

Lewa strona wykresu rozpoczyna się od lokalnego dołka, gdzie notowania zarysowały minima po cenie 11 450 punktów. Po tym fakcie na rynku pojawił się silny spadek awersji do ryzyka, a inwestorzy zaczęli wracać na rynki akcyjne. Zamknięcie widocznego swingu wzrostowego nastąpiło na początku ubiegłego tygodnia ~ 13 300 punktów.Wąski przedział na DAXie

DAX H1

Obecny tydzień przynosi kontynuację bocznej tendencji na rynkach akcyjnych. W przypadku niemieckiego indeksu DAX, kurs porusza się w przedziale wahań o rozpiętości około 300 punktów. Dolne ograniczenie zarysowane zostało na okrągłym poziomie cenowym 13 000 punktów, natomiast górne ograniczenie potwierdzone jest przez wierzchołek z ubiegłego tygodnia po kursie 13 300 punktów.

START TRADING

or practice on DEMO ACCOUNT

Trading CFDs Involves high risk of loss

Leave A Reply

Your email address will not be published.