USDPLN dociera do kluczowego oporu

0 11

Poniższy wykres przedstawia notowania pary walutowej USDPLN na interwale 2-godzinowym. Pozwala to zaprezentować zmienność na tym rynku w ujęciu ostatnich kilkunastu sesji giełdowych. Wykres rozpoczyna się od lokalnego wierzchołka, który ukształtowany został na poziomie cenowym 3,9400.

Wraz z końcówką września zaobserwować można wyprzedaż amerykańskiej waluty. W przypadku pary walutowej USDPLN obecne minimum zostało ukształtowane na wysokości 3,7650. Mamy tu więc przykład dość dynamicznej wyprzedaży USD i sporego popytu na polską walutę.

Strefa ZZB na USDPLN

USDPLN H2

Obecny tydzień poprawia sentyment rynkowy w stosunku do amerykańskiego dolara. Notowania osiągają dziś kluczowy target cenowy po kursie 3,8500. Jest to strefa, która opiera się przede wszystkim na silnej biegunowości z przełomu września i października.

Dodatkowym potwierdzeniem dla prezentowanej strefy podażowej jest szerokie mierzenie 50% z całego swingu spadkowego. Notowania odrabiają więc już połowę z wcześniejszej wyprzedaży. Naturalnym faktem będzie tu więc korekta lokalnych wzrostów.

START TRADING

or practice on DEMO ACCOUNT

Trading CFDs Involves high risk of loss

Leave A Reply

Your email address will not be published.