Popyt na USD się utrzymuje

0 8

Poniższy wykres przedstawia notowania pary walutowej EURUSD na interwale 2-godzinowym. Pozwala to zaprezentować dynamikę Edka na przestrzeni ostatnich kilkunastu sesji giełdowych. Lewa strona wykresu rozpoczyna się od lokalnego dołka, który ukształtowany został na poziomie cenowym 1,1610.

Ostatnie sesje września oraz październikowe otwarcie, przyniosły wyraźne osłabienie amerykańskiej waluty. W drugim tygodniu obecnego miesiąca wyznaczone zostało obecne maksimum lokalne, które ukształtowane zostało po kursie 1,1830.

Edek osiąga target

EURUSD H2

Czwartkowa sesja jest kontynuacją kierunku południowego na wykresie głównej pary walutowej. Jest to związane z utrzymującym się popytem na amerykańską walutę. W odniesieniu do wierzchołka z zamknięcia ubiegłego tygodnia, notowania zniosły już ponad 50% wcześniejszych wzrostów.

Po godzinie 14 pojawia się atak na kluczową strefę popytową 1,1695. Jest to poziom oparty na wewnętrznym mierzeniu Fibonacciego 61,8%. Dodatkowym potwierdzeniem dla kupujących powinny być dołki z przełomu września i października.

START TRADING

or practice on DEMO ACCOUNT

Trading CFDs Involves high risk of loss

Leave A Reply

Your email address will not be published.