Okazja na akcjach BMW?

0 68

Poniższy wykres przedstawia notowania niemieckiej spółki giełdowej BMW. Rynek przedstawiony jest na interwale sesyjnym, a więc każda formacja świecowa obejmuje zakres wahań z konkretnego dnia. Pozwala to przedstawić dynamikę notowań BMW na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy.

Lewa strona wykresu rozpoczyna się do tegorocznego minimum, które ukształtowane zostało na poziomie cenowym 36 euro. Po tym fakcie na globalnych rynkach finansowych wyraźnie spadła awersja do ryzyka. Było to podyktowane wcześniejszą paniką, która doprowadziła do ogromnej przeceny wielu aktywów.

BMW w ruchu korekcyjnymBMW D1

Akcje spółki BMW, podobnie jak szeroki rynek nadal odrabiają straty. Ze wspomnianego dołka po cenie 36 euro za akcję, udało się dokonać wzrostu do wierzchołka po cenie 66 euro za akcję. Jest to więc bardzo atrakcyjny przedział wahań dla inwestorów, którzy odpowiednio nastawili się na takich ruch.

Druga połowa października przynosi wyczekiwaną korektę na wykresie BMW. Mamy bowiem przygotowany układ overbalance, który wyznacza techniczne wsparcie. W tym przypadku dolna podstawa prostokąta znajduje się na poziomie cenowym 54 euro.

START TRADING

or practice on DEMO ACCOUNT

Trading CFDs Involves high risk of loss

Leave A Reply

Your email address will not be published.