Rośnie prawdopodobieństwo podwójnego szczytu na GBP

0 68

Poniższy wykres przedstawia notowania pary walutowej GBPUSD na interwale 30-minutowym. Pozwala to zaprezentować wycenę Kabla w ostatnich kilku dniach. Lewa strona wykresu rozpoczyna się lokalne dołka na poziomie cenowym (1,2885), który jest jednocześnie części trendu spadkowego większego rzędu.

Przy wyznaczaniu obecnego scenariusza technicznego wykorzystane zostały dwa kluczowe swingi. Jest to fala wzrostowa z 9 i 10 września, która zawiera się w przedziale 1,2885 – 1,3035. Drugim elementem jest swing spadkowym, który zakończył się ukształtowaniem dołka na poziomie cenowym 1,2760.

Możliwy retest na GBPUSD

GBPUSD M30

Od poniedziałkowego popołudnia notowania GBPUSD poruszają się bardzo technicznie. Przede wszystkim zaksięgowana została silna strefa podażowa (1,2915), która opiera się na mierzeniu FE100 oraz biegunowości. Reakcja sprzedających osiąga dolne ograniczenie w postaci lokalnej linii trendu. Są to jednocześnie elementy wykresu, które ograniczają obecną zmienność na Kablu. Wtorkowe przedpołudnie pozwala zakładać retest oporu w dniu dzisiejszym, który może być kolejną okazją dla krótkich pozycji.

START TRADING

or practice on DEMO ACCOUNT

Trading CFDs Involves high risk of loss

Leave A Reply

Your email address will not be published.