Wracamy do spadków na BMW?

0 18

Poniższy wykres przedstawia notowania niemieckiego koncernu motoryzacyjnego – BMW. Horyzont czasowy obejmuje ostatnie kilka miesięcy notowań, a początek wykresu to połowa grudnia 2019 roku. Schemat na świecach japońskich dotyczy interwału dziennego, a więc każda świeca zawiera zmienność z pojedynczej sesji.

Charakterystycznym elementem dla większości wykresów akcyjnych jest fala spadkowa z pierwszego kwartału 2020 roku. Wtedy to notowania BMW zostały poddane przecenie o ponad 50%. Prezentowany wierzchołek wyznaczony został w rejonie 77 euro, natomiast minimum z okresu pandemii to wycena na poziomie 36 euro.

Dalsze spadki BMW

BMW D1

Z uwagi na ostatnie kilka sesji wracamy do naszego scenariusza technicznego na wykresie BMW. Nadal kluczowym poziomem oporu pozostaje strefa cenowa 62 euro, która dwukrotnie utrzymywał kurs poniżej. Przy ewentualnym trzecim podejściu kupujących, prawdopodobieństwo wybicia górą będzie dużo większe.

Kilka sesji przeceny na spółce pozwala wrócić do scenariusza opartego na overbalance. Szeroki układ korekcyjny przedstawiony w postaci prostokąta jest tutaj potwierdzony lokalnym schematem AB=CD na korekcie prostej. Wskazywana strefa popytowa to poziom cenowy 51 euro.

START TRADING

or practice on DEMO ACCOUNT

Trading CFDs Involves high risk of loss

Leave A Reply

Your email address will not be published.