Target cenowy na GBPJPY

0 11

Poniższy wykres przedstawia notowania pary walutowej GBPJPY na interwale 1-godzinowym. Pozwala to zaprezentować horyzont czasowy z ujęciem ostatnich kilku sesji. Początek wykresu obejmuje lokalne minimum, które ukształtowane zostało na poziomie cenowym 138,25.

Wspomniany dołek z 21 sierpnia stanowił podstawę dla rozpoczętych wzrostów. Zakończeniem swingu wzrostowego była piątkowa sesja amerykańska, kiedy to rynek wyznaczył szczyt na poziomie cenowym 141,60. Jest to dotychczas lokalne maksimum, z którego notowania generują korektę spadkową.

ZygZag na GBPJPY

GBPJPY H1

W ramach mierzenia FE100 oraz wewnętrznego 61,8% fibo uzyskujemy silną strefę popytową. Zakładając geometryczną równość AB=CD na korekcie prostej, scenariusz wskazuje nam poziom cenowy 139,50. Dodatkowym i równie ważnym mierzeniem jest mierzenie Fibonacciego z całej fali wzrostowej. Wskazany poziom docelowy znajduje się dokładnie na 61,8% fibo. Biorąc pod uwagę wycenę GBPJPY z poniedziałkowego przedpołudnia, do targetu cenowego dzieli nas około 130 pipsów.

START TRADING

or practice on DEMO ACCOUNT

Trading CFDs Involves high risk of loss

Leave A Reply

Your email address will not be published.