Sygnał wzrostowy na EURJPY

0 18

Poniższy wykres przedstawia notowania pary walutowej EURJPY na interwale 1-godzinowym. Pozwala to zaprezentować wycenę Ejka za ostatnie kilka sesji. W tym okresie rynek ukształtował przedział wahań w skali 124,40 – 126,14.

Większość ostatnie zmienności to swing wzrostowy zapoczątkowany na piątkowej sesji amerykańskiej. Wtedy to pojawiły się dość dynamiczne wzrosty na głównej parze walutowej, które przełożyły się na zwiększony popyt na EURJPY. Dodatkowym elementem wspierającym wzrosty był zielony kolor na giełdach, który powoduje raczej odwrót od bezpiecznych aktywów typu japoński jen.

Popyt na Ejku

EURJPY H1

Na otwarciu środowej sesji europejskiej notowania testują ciekawy poziom techniczny. Jest to wsparcie, które oparte jest na silnej strefie ZZB po kursie 125,50. Dodatkowym elementem potwierdzającym poziom jest mierzenie Fibonacciego 38,2% z ostatniego swingu wzrostowego. Kluczowe może być ukształtowanie formacji świecowej o godzinie 10:00. Obecnie generuje ona pozytywny sygnał wzrostowy, który może zostać wykorzystany do potwierdzenia długiej pozycji.

START TRADING

or practice on DEMO ACCOUNT

Trading CFDs Involves high risk of loss

Leave A Reply

Your email address will not be published.