Realizacja wyczekiwanego scenariusza

0 10

Poniższy wykres przedstawiana notowania pary walutowej GBPUSD w szerokim ujęciu sesyjnym. Prezentowane analiza rozpoczyna się już w ostatnich tygodniach 2019 roku z uwagi na początek kluczowej fali spadkowej.

Prezentowany wierzchołek nieznacznie przekracza okrągły poziom 1,3500. Jest to jednocześnie pułap, który stanowi najwyższą wyceną GBPUSD od ponad dwóch lat. Okres globalnej pandemii doprowadził do dynamicznego transferu kapitału na rynki najbardziej zaufane. W tym okresie mocno zyskiwał amerykański dolar, a za jednego funta otrzymaliśmy w połowie marca zaledwie 1,15 USD.

Ważny moment na GBPUSD

GBPUSD D1

W bardzo ciekawym miejscu znajduje się obecny kurs Kabla. Notowania wypełniają dziś długo oczekiwany scenariusz harmoniczny. Zakończeniem układu FT Pattern jest punkt D umiejscowiony na wysokości mierzenia Fibonacciego 88,6%. Jest to strefa podażowa na poziomie cenowym 1,3260 – 1,3280. Ewentualne rozgrywanie krótkich pozycji powinno być uzależnione od formacji świecowych z perspektywy interwału 4-godzinowego oraz sesyjnego.

START TRADING

or practice on DEMO ACCOUNT

Trading CFDs Involves high risk of loss

Leave A Reply

Your email address will not be published.