Popyt na japońską walutę

0 83

Poniższy wykres przedstawia notowania pary walutowej USDJPY na interwale 1-godzinowym. Pozwala to zaprezentować dynamikę Ujka na przestrzeni ostatnich kilkunastu sesji giełdowych. W tym czasie rynek ukształtował zakres wahań o przedziale około 260 pipsów.

Lewa strona wykresu rozpoczyna się od lokalnego dołka na poziomie cenowym 103,00. Po tym fakcie na rynku pojawił się wyraźny popyt, który doprowadził do dynamicznych wzrostów. Amerykański dolar zyskiwał na wartości w stosunku do japońskiego jena, który tracił właściwie na wszystkich “frontach”. Przełożyło się to na osiągniecie przez notowania poziomu cenowego 105,60.

Obrona 61i8

USDJPY H1

Spadki z ostatnich godzin przybliżają notowania do ciekawej strefy technicznej. Opieramy się tutaj na wewnętrznym współczynniku Fibonacciego 61,8% po kursie 104,05 – 104,10. Mierzenie to pochodzi z szerokiego swingu wzrostowego, który wygenerowany był na początku ubiegłego tygodnia. Obecnie oczekujemy na pełne zaksięgowanie wskazanej strefy wsparcia i potencjalne sygnały na formacjach świecowych.

START TRADING

or practice on DEMO ACCOUNT

Trading CFDs Involves high risk of loss

Leave A Reply

Your email address will not be published.