Pierwsza zapora na EURUSD

0 44

Poniższy wykres przedstawia notowania pary walutowej EURUSD na interwale 4-godzinowym. Pozwala to zaprezentować dynamikę głównej pary walutowej na przestrzeni ostatnich kilkunastu tygodni. W tym czasie notowania ukształtowały przedział wahań o rozpiętości mniej więcej 400 pipsów.

Lewa strona wykresu rozpoczyna się od wierzchołka na poziomie okrągłej bariery cenowej 1,2000. Był to początek września kiedy to amerykańska waluta zaczęła wyraźnie zyskiwać na wartości. Przez mniej więcej trzy tygodnie spadki osiągnęły pełny zakres, który wyniósł blisko 400 pipsów.

Targety dla EURUSD

EURUSD H4

Obecny tydzień napędza listopadowe wzrosty na głównej parze walutowej. Notowania poprawiają lokalne maksima i kontynuują trend wzrostowy. Korzystając z zewnętrznych pomiarów ostatniej korekty spadkowej, uzyskujemy docelową strefę na kupujących. W tym przypadku odnosimy się do mierzenia Fibonacciego 127,2%, które uplasowało się na poziomie cenowym 1,1965. Czwartkowy poranek potwierdza zaangażowanie kupujących, a więc osiągnięcie targetu możemy zobaczyć jeszcze w bieżącym tygodniu.

 

START TRADING

or practice on DEMO ACCOUNT

Trading CFDs Involves high risk of loss

Leave A Reply

Your email address will not be published.