Lokalne overbalance na GBPUSD

0 10

Poniższy wykres przedstawia notowania pary walutowej GBPUSD na interwale 1-godzinowym. Pozwala to zaprezentować dynamikę rynkową za ostatnie kilka sesji. Lewa strona wykresu rozpoczyna się od lokalnego wierzchołka na poziomie cenowym 1,3485.

W kolejnych dnia września kurs Kabla porusza się w wyraźnym trendzie spadkowym. W dniu dzisiejszym wyznaczone zostało lokalne low po kursie 1,2883. Mamy tu więc dość dużą zmienność cenową za ostatnie kilka sesji. W odniesieniu do początku września, kurs GBPUSD spadła do dziś o ponad 600 pipsów.

Overbalance na USDJPY

GBPUSD H1

Po godzinie 14 notowania KAbla wykonują dynamiczny zwrot na północ. W pewnym stopniu pokrywa się to z naszym technicznym schematem overbalance. Biorąc pod uwagę największą korektę spadkową w obecnym trendzie spadkowym, obecny opór znajduje się na okrągłym poziomie cenowym 1,3000.

Przed wejściem na rynek kapitału ze Stanów Zjednoczonych zabrało nam około 15 pipsów. Dodatkowym potwierdzeniem górnej podstawy prostokąta będzie lokalne overbalance, które związane jest z wtorkowym minimum.

START TRADING

or practice on DEMO ACCOUNT

Trading CFDs Involves high risk of loss

Leave A Reply

Your email address will not be published.