Zielony początek na indeksach

0 14

Poniższy wykres przedstawia notowania niemieckiego indeksu DAX. Prezentowana wycena DE30 odnosi się do interwału 30-minutowego i obejmuje ostatnie kilkanaście sesji giełdowych. Początek wykresu przypada na pierwszy tydzień sierpnia, w którym kurs DAXa znajdował się w okolicach 12 700 punktów.

Przedział wahań z obecnego miesiąca zamyka się w mniej więcej 600 punktach. Odnosimy się tutaj do minimów z poziomu 12 500 punktów oraz wierzchołka w okolicy 13 100 punktów. Biorąc pod uwagę rozpoczęcie trzeciego tygodnia sierpnia, skala wahań na niemieckim indeksie jest obecnie dość skromna.

Spadkowe otwarcie DAXa

DAX M30

Wtorkowy poranek przynosi kolejne potwierdzenie strefy popytowej 12 800 punktów. Poziom ten oparty jest na silnej biegunowości, która zapoczątkowana została w pierwszej połowie sierpnia. W dniu dzisiejszym rynek wyraźnie broni przedstawianego wsparcia i wysyła optymistyczne sygnały dla kupujących.

Lokalnym targetem i pierwszym oporem jest poziom cenowy 12 950 punktów. Jest to strefa, która opiera się na mierzeniu wewnętrznym 50% oraz przede wszystkim ZZB i wcześniejszych szczytach.

START TRADING

or practice on DEMO ACCOUNT

Trading CFDs Involves high risk of loss

Leave A Reply

Your email address will not be published.