Wzrostowy powrót DAXa

0 13

Poniższy wykres przedstawia notowania niemieckiego indeksu giełdowego DAX. Prezentowany przedział wahań ujęty jest na japońskich świecach 1-godzinowych. Pozwala to zaprezentować ostatnie kilka tygodni notowań DE30.

Początek wykresu obejmuje lipcowy wierzchołek, który ukształtowany został dokładnie 21 lipca. Pułap osiągnięty przez notowania DE30 to 13 300 punktów. Fala spadkowa wygenerowana w kolejnych dniach stanowi podstawę dla obecnych poziomów technicznych.

Górne ograniczenie na DE30

DAX H1

Otwarcie nowego tygodnia na niemieckim DAXie przynosi wyraźną poprawę sentymentu. Początek notowań na rynku kasowym przynosi kontynuację dla scenariusza z kontraktów terminowych. Poziomem reakcyjnym dla ostatniej fali wzrostowej jest pułap mierzenia 50% z lokalnego mierzenia. Jest to aktualne wsparcie po kursie    12 680 punktów.

Poniedziałkowy entuzjazm doprowadza kurs DE30 do kluczowej strefy oporu. Poziom ten opiera się na silnej biegunowości oraz głębokim mierzeniu wewnętrznym 78,6% fibo. Przedstawiana strefa podażowa odnosi się do kursu 13 080 punktów.

START TRADING

or practice on DEMO ACCOUNT

Trading CFDs Involves high risk of loss

Leave A Reply

Your email address will not be published.