Nadal kupujemy złoto

0 13

Poniższy wykres prezentuje notowania złota na świecach 4-godzinowych. Wycena przedstawiona jest w klasycznym ujęciu, a więc z kwotowaniem do amerykańskiego dolara.

Widoczny przedział cenowy obejmuje kilka ostatnich sesji, a początek znajduje podczas ubiegłego wtorku. Wtedy to wycena metalu oscylowała w okolicy okrągłego poziomu 1900 dolarów za uncję. Było to jednocześnie zakończenie średnioterminowej korekty spadkowej, która miała rozpiętość około 70 dolarów.

Popyt na GOLD

GOLD H4

Scenariusz na rynku złota powinien opierać się na graniu z trendem. W szerokim jak i wąskim ujęciu znajduje się sytuacji, gdy kierunek północny jest ewidentny. Prowadzimy również linię trendu wzrostowego, która była w ostatnim czasie precyzyjnie respektowana.

Dodatkowo szukamy układu OneToOne, a więc z wykorzystaniem największej korekty spadkowej. Odkładając pomiar od dzisiejszego maksimum, otrzymujemy wsparcie na okrągłym poziomie cenowym ~ 12 000 dolarów. Prezentowany scenariusz może okazać się jedną z ciekawszych opcji na otwarciu nowego tygodnia.

START TRADING

or practice on DEMO ACCOUNT

Trading CFDs Involves high risk of loss

Leave A Reply

Your email address will not be published.