Czy to koniec korekty na BMW?

0 10

NA poniższym wykresie przedstawiona została wycena niemieckiego giganta motoryzacyjnego – BMW. Szeroki interwał sesyjny pozwala zaprezentować wycenę spółki od początku grudnia 2019 roku, a więc za ostatnie dziewięć miesięcy.

Charakterystyczny jest początek 2020 roku kiedy to notowania znajdowały się na kilkumiesięcznym maksimum. Korekta wyceny została napędzona globalną pandemią strachu, która przelała się na wszystkie rynki akcyjne.

BMW w układzie korekcyjnym

BMW D1

Scenariusz budowany na wykresie spółki Bayerische Motoren Werke opiera się na swingu spadkowy z pierwszego kwartału 2020 roku. Wtedy to wycena niemieckiego giganta motoryzacyjnego spadła z 76 euro do minimum po cenie 37 euro za akcję.

Odrabianie strat odbyło się dość sprawnie, a poziomem zaporowym okazało się najsilniejsze mierzenie wewnętrzne 61,8% fibo. Poziom ten stanowi silny opór dla notowań po kursie 61,5 euro. Elementem osłabiającym strefę są dwa wcześniejsze testy, które zwiększają ryzyko wybicia górą przy kolejnej próbie. Istotnym elementem wykresu jest również korekta OneToOne, która wyznacza kluczowe wsparcie po cenie 50 euro za akcję.

START TRADING

or practice on DEMO ACCOUNT

Trading CFDs Involves high risk of loss

Leave A Reply

Your email address will not be published.